Kilka słów o mnie ...

Napisz do mnie

Kilka słów o mnie

Witaj na mojej stronie. Nazywam się Magdalena Żelezik Malinowska i jestem dietetykiem klinicznym, matką trojga cudownych dzieci oraz ogromną fanką naturoterapii. Szukam naturalnych metod walki z chorobami i sposobów ich prewencji. Wierzę, że w przyrodzie istnieje wszystko, co jest nam potrzebne do zdrowego życia, tylko trzeba umieć to właściwie wykorzystać. Każdego dnia uczę się nowych sposobów, olejki eteryczne i zdrowe odżywianie to niektóre z nich.
Jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do człowieka i jego chorób. Uważam, że fundamentalnym jest zdiagnozowanie powodu pojawienia się choroby, a nie tylko leczenie objawów. Jeśli w stopę wbiła Ci się drzazga i Cię boli, to medycyna akademicka zaproponuje środek przeciwbólowy, a należałoby dostrzec drzazgę i ją usunąć. Masz Hashimoto, to bierz hormony do końca życia bez wnikania skąd się wzięło. A jeśli przyczyna choroby wciąż w Tobie tkwi? Warto poszukać innego podejścia, bardziej naturalnego, bardziej całościowego. Tym zajmuje się w swojej praktyce dietetyka, a olejki eteryczne to uzupełniają. Zapraszam Cię do tego świata. Niech to będzie TWOJA CHWILA DLA ZDROWIA.
Jeśli chcesz zacząć korzystać z olejków, napisz do mnie.

Dlaczego olejki eteryczne

Olejki eteryczne to naturalne substancje lotne wytwarzane przez rośliny. To skondensowana porcja zdrowia, która wykorzystywana jest przez ludzi już od tysięcy lat. Czy wiesz, że 1 kropla olejku miętowego ma takie działanie jak 28 filiżanek herbatki miętowej? Szukając naturalnych sposobów leczenia różnych dolegliwości natknęłam się właśnie na olejki. Sama stosuję je w domu, nie tylko na sobie ale również na moich dzieciach. Ufam im. Wiem, że są najlepszej jakości i są bezpieczne.

Moje media społecznościowe

Jeśli interesujesz się naturalnymi metodami leczenia i prewencji chorób, oraz zdrowym odżywianiem zajrzyj na moje media społecznościowe:

Zapraszam na mój Fanpage CHWILA DLA ZDROWIA na Facebooku
https://www.facebook.com/chwiladlazdrowia

 

Zapraszam Cię na Instagrama CHWILA DLA ZDROWIA

 

Napisz do mnie lub śledź mojego bloga, z chęcią podzielę się moimi doświadczeniami, a wytłumaczę Ci pomogę Ci wybrać olejki, których potrzebujesz po najkorzystniejszej cenie.

 

Pin It on Pinterest

Share This