Warto robić tylko te rzeczy, w które się wierzy

Załóż konto i kupuj taniej olejki

Dołącz do dróżyny doTerra!

Celem doTERRA jest zbudowanie społeczności osób świadomych zagrożeń ze strony wszechobecnej chemii i propagowanie naturalnych metod dbania o własne zdrowie i rodzinę.  W odróżnieniu od wielu innych organizacji doTERRA dostarcza tylko naturalne i sprawdzone produkty, które działają kompleksowo: od poprawy odporności organizmu, przez zastąpienie chemicznych środków czystości i kosmetyków naturalnymi i przyjaznymi dla człowieka produktami, po poprawę komfortu życia i lepszego radzenia sobie z emocjami. Produkty doTERRA dają rodzinom naturalną moc do stworzenia zdrowego otoczenia, lepszego samopoczucia i poczucia mocy naturalnej ochrony pochodzącej w 100% z natury. 

Jak najkorzystniej kupować olejki doTERRA ?

 Olejki i inne produkty firmy doTERRA można kupować przez link osoby zarejestrowanej korzystając z zakładki SHOP, możesz to zrobić tutaj:

 Jednak jest to forma najmniej korzystna, ponieważ obowiązują w niej ceny detaliczne. Olejki eteryczne firmy doTERRA są absolutnie warte swojej ceny, warto jednak minimalizować koszty i jeżeli zakup olejku nie ma być zakupem jednorazowym, warto sobie założyć konto klienta bez żadnego minimum zakupowego, które upoważnia do 25% zniżki i umożliwia korzystanie z bardzo atrakcyjnych promocji oferowanych przez doTERRA co miesiąc.

Żeby założyć konto, skorzystaj z instrukcji poniżej. Szczegółowe wskazówki, jak dokonać rejestracji krok po kroku znajdziesz w zakładce Załóż konto klienta.

Kolejnym sposobem na zredukowanie kosztów zakupu i kupowanie poniżej ceny hurtowej jest przystąpienie do programu lojalnościowego LRP i uzyskanie przy dokonywaniu regularnych zakupów dodatkowej zniżki łącznie o kolejne 30%, zbieranie punktów lojalnościowych i wymienianie ich na gratisowe produkty, otrzymywanie zwrotu kosztów przesyłki oraz gratisowego produktu miesiąca.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zadać pytanie, możesz zawsze skontaktować się ze mną klikając przycisk poniżej.

Założenie konta doTERRA jest bardzo proste:

1. Kliknij poniższy przycisk:

2. Wejdź w zakładkę Join & Save (na górze strony)  i nacisnij przycisk Join doTerra (na dole strony po prawej).

3. Pojawi się okno – Welcome to dōTERRA!, wybierz odpowiednio:

  • What is your prefered language? – wybierz język (English – British lub inny dowolny).
  • Where will your products be shipped? – Wybierz Europe a następnie Poland lub inny kraj.

4. Następnie w okne Select How You Would Like to Purchase Products wybierz typ konta:

  • Wholesale Customer (klient hurtowy), lub
  • Wellness Advocate (konsultant)

Jeżeli masz wątpliwość którą opcję wybrać, skontaktuj się ze mną. Zalecam najpierw wybrać Wholesale Customer, aby kupować olejki ze zniżkami i je przetestować.  Jeśli później zdecydujesz się współpracować ze  mną w tym biznesie można zmienić typ konta bez żadnych opłat. Natomiast jeżeli chcesz od razu rozpocząć ze mną współpracę biznesową, niezbędne jest założenie konta Wellness Advocate.

Pola Enroller i Sponsor powinny być już wypełnione, ale jeśli nie, to wpisz moje ID: 7378442 w obu polach, tak żebym mogła później Cię jak najlepiej wspierać.

5. Wpisz swoje dane, bez polskich znaków (Time Zone – Brussels, Berlin, Rome, Prague).

6. Po zatwierdzeniu zostaniesz poproszony o wybranie zestawu (Enrollment Kit):

  • Enrollment Fee & Essentials Booklet (English lub inny język) zawierajacy: opłatę za rejestrację 20 euro netto + VAT i broszurę „DoTERRA Essentials”. Można też od razu kupić dowolne olejki już po cenie hurtowej, lub:
  • Zestaw startowy (Enrollment Kit), w cenie którego jest już uwzględniona opłata za założenie konta. Dwa najpopularniejsze zestawy startowe to Family Essentials i Home Essentials,  poniżej znajdziesz wszystkie dostępne:

Zalecam rozpoczęcie Twojej przygody z olejkami od zestawu rejestracyjnego „Enrollment Kit”, który pozwala zaoszczędzić pieniądze ponieważ kupując go nie ma opłaty rejestracyjnej 20 euro netto (24,60 brutto)Jeśli nie masz pewności, od którego zestawu najlepiej zacząć lub masz problem z założeniem konta skontaktuj się ze mną zanim się zarejestrujesz się ! Przy okazji pomogę Ci dobrać najlepsze olejki.

Jeżeli zdecydujesz się na rejesetrację bez zestawu startowego, a zechcesz od razu zamówić pojedyncze olejki, możesz to zrobić w zakładce SHOP:

Do wartości zamówienia zostaje doliczona przesyłka 8 euro.

7. Payment: Credit Card lub Bank Wire – możesz wybrać płatność kartą lub przelewem a bastępnie naciśnij  PROCESS ORDER NOW & CONTINUE. Zorientuj się w swoim banku, jaki jest koszt przelewu z przewalutowaniem- być może korzystne okaże się założenie subkonta w euro.

7. Jeżeli planujesz kupować olejki regularnie, możesz wybrać opcję dołączenia do programu lojalnościowego LRP.

8. Drogą mailową dostaniesz informację o rejestracji, swój numer ID (do logowania się na stronie www.mydoterra.com) i fakturę do opłacenia.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie Wiesz jaką opcję wybrać lub czujesz się nie pewnie skontaktuj się ze mną. Chętnie Ci pomogę, odpowiem na pytania i doradzę najkorzystniejsze rozwiązania.

Mam konto doTERRA i co dalej?

Twoje następne zamówienie? Zróbmy je razem z programem lojalnościowym doTERRA (LRP). LRP to najbardziej przemyślany sposób zakupu olejków, sama w ten sposób zamawiam swoje olejki co miesiąc.
LRP Jest elastycznym, opcjonalnym programem lojalnościowym, który nagradza Cię za składanie regularnych zamówień. W ramach LRP otrzymujesz darmowe olejki za to, że jesteś lojalnym klientem. Co miesiąc możesz zmienić zamównienie i wybrać olejki, których jeszcze nie znasz! Brzmi interesująco, prawda?

Oto moje ulubione olejki:

Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub napisz wiadomość na Facebooku.

Czekam na Ciebie !

Skontaktuj się wysyłając e-mail:

5 + 9 =

Pin It on Pinterest

Share This